Wyposażenie i urządzanie domu 

Nowoczesne meble minimalistyczne – designerskie produkty w twoim mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz mebli rzemieślniczych, koniecznie wejdź na stfurniture.com/sklep/.

Wnętrza i sposób, w jaki je urządzamy, może sporo zakomunikować o naszej osobowości, wyczuciu estetyki oraz o tym, jak pojmujemy komfort. Wielu osób już nie zadowala oferta popularnych meblarskich sieciówek, w których można nabyć standaryzowane meble, wytwarzane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, identyczne dla polskich odbiorców, jak i tych z pozostałych krajów świata. Z tego powodu wypatrujemy mebli, które nie tylko będą bardzo ergonomiczne, ale także będą demonstrować naszą osobowość. Takie są meble polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – personalizowane meble nagradzane w kraju i za jej granicami

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od blisko dekady i jej sercem jest dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim praktyką zawodową. Jednak unikatowe meble proponowane przez studio STF to wynik drobiazgowej pracy całego teamu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Studio Swallow’s Tail z ogromną troską podchodzi do procesu kreowania kolejnych linii produktów, poświęcając każdemu z etapów – od pierwotnego szkicu, przez model konstrukcji, aż po dobór drewna najwyższej jakości – 100% pasji. To szczególne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych projektów sprawia, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zadziwia więc, że meble marki Swallow’s Tail Furniture nagrodzono sporą ilością wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (przykładowo w Paryżu, w Kolonii oraz w Łodzi).

Designerskie meble studia STF – nie tylko stoły do kuchni i biurka

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony internetowej marki. Nie licząc praktycznych stolików kawowych, biurek i stołów do kuchni, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też komody, ławki oraz krzesła, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki i ramy luster). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Modernistyczne meble studia STF można kupić także w salonach meblowych na terenie całego kraju (np. we Wrocławiu, w Poznaniu czy w Bydgoszczy) oraz w Europie (m.in. w Szwajcarii bądź w Belgii).

Dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Zobacz także: