Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie domu 

Czy da się kupić tanio rolety okienne?

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie urządzić swój pokój? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Za sprawą takiej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jakie rolety wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – nieskomplikowany w utrzymaniu i prosty do czyszczenia.
Ze względu na funkcje klasyfikujemy rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj jest rekomendowany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą liczbą modułów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety są drogie?

Ze względu na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można kupić w wyjątkowo zachęcającej cenie. Regularna cena jest niewysoka, a do tego zdarzają się jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest wyjątkowo atrakcyjny, dlatego nie brak zwolenników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.

Zobacz także: