Spedycja i transport Usługi 

Zarezerwuj Kraków Airport Taxi i nie martw się o transport

Na uczęszczanych lotniskach znalezienie transportu może stać się sporym wyzwaniem. O ile zwiedzający czy mieszkańcy konkretnego miasta na pewno sobie poradzą, to przedsiębiorcy będą mieć poważne problemy – ich obecność w tym miejscu jest zazwyczaj wszak organizowana z ogromną dokładnością. Dobrze więc zawczasu pomyśleć o transporcie na miejsce. Przedsiębiorstwa oferujące podobne usługi działają w wielu miastach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w Warszawie, Łodzi czy w Krakowie. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, iż te firmy odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia taksówki na daną godzinę – posiadają poza tym wiele innych atutów. Czemu więc warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego warto wybrać Kraków Airport Taxi?

Plusem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się też wygoda samochodów – firma ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa oraz pozostałych uznanych marek aut. Nie bez znaczenia jest również to, że wybierając tę opcję przewozu nie musimy jechać z innymi ludźmi – auto podstawione jest wyłącznie dla nas i partnera w interesach. Warto napisać również o tym, iż pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie bowiem zarezerwowanie kursu do innego miasta w południowej Polsce lub poza nią.

Kraków Airport Taxi – koszty

Trasy do najpopularniejszych Business Parków i biur firm, rozmieszczonych na terenie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 PLN. Na trochę większe opłaty musimy przygotować się, gdy chcemy zarezerwować kurs do innego miejsca położonego w Małopolsce. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 złotych – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednocześnie takim kursem. Z kolei na biznesowy kurs w luksusowych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu PLN. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia komfortowe warunki na czas delegacji, które zadowolą najbardziej wybrednych.

Zobacz także: