catering imprezyUsługi 

Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Lato obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie eventy w plenerze czy pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w różnych miejscowościach kraju prowadzone są benefisy, bankiety albo konferencje. Wszystkie te imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – niezbędny na istotnych eventach

Zamówiłeś salę na imprezę lub zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smakowitych trunków, przekąsek i ciepłych dań. Miej na uwadze, że podczas istotnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i być przekonanym, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest ważna – przemyślane rozstawienie stolików, szykowne dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezę?

Atutem skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje rewelacyjne menu, ale też kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje zostaną przywiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą gości podczas imprezy. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, aby zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W toku ustalania detali oferty doradzi ona, które zakąski, napoje i dania perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: