Spedycja i transport Usługi 

Wynajem busów z kierowcą – rozwiązanie dla wycieczek

Planowanie wycieczek grup składających się z 10-20 osób częstokroć okazuje się trudnym zadaniem. Przyczyną większości problemów bywa zamówienie transportu. Komunikacja publiczna posiada sporo wad, z których najważniejszy jest brak komfortu podróży. By się tego ustrzec, warto wybrać wynajęcie busa z kierowcą. Tym sposobem nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale też bez przesiadek i innych problemów trafimy w dowolne miejsce – nawet do usytuowanej na odludziu atrakcji lub hotelu, do których zwykle nie dojeżdżają popularne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to oferta kierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucji czy firm. Tym pierwszym ułatwi organizację różnego typu imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy zaproszeni szybko i wygodnie przybędą na miejsce. Dla przedsiębiorstw i instytucji jest zaś sposobem na zagwarantowanie transferu partycypantom szkoleń czy konferencji. Poza tym oferta jest także kierowana do biur turystycznych, które bez wątpienia docenią sporą ilość miejscowości, w które zdołają dotrzeć decydując się na wynajem busów – Małopolskę i inne polskie regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu busa z kierowcą?

Największym atutem tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na wyjazd znacznej grupy. Podróżni mogą skorzystać z między innymi koców podróżnych, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz zimnych napojów. Nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna dzięki wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem, sporej ilości miejsca na nogi i systemowi audiowizualnemu.

Zobacz także: