Usługi 

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Szukasz szczegółowych wiadomości o sali na urodziny w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź tu.

Często w przypadku niektórych rocznic, imienin czy urodzin nie urządzamy zabaw z przyjaciółmi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których stosowne świętowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy zaplanować przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa pić i kupować alkohol, głosować w wyborach, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych oraz założyć firmę. Ale kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia hucznej imprezy ze znajomymi. Można po raz kolejny urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć kilku znajomych postanawia wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, ale równocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni najlepsze przekąski imprezowe. Chciałbyś się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można rozłożyć w nim duży namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie przekąski najwygodniejsze?

Wszyscy wiedzą, że osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Rekomendujemy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich być wiele pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali też jest niezwykle ważna, aby zaproszeni całkowicie wczuli się w ducha zabawy. Wypada zatem postawić na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wytycznych oraz dobrze rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdza się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Zobacz także: