Marketing, promocja, reklama Usługi 

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Potrzebujesz sprawdzić, kto wykonuje wirtualny spacer? Koniecznie skieruj się na http://bit.ly/32uDXWI

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy także pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: