Marketing, promocja, reklama Usługi 

Wirtualna przechadzka – firma w Street View

więcej

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie interaktywne ostatnich lat. Ułatwia poznawanie dalekich zakątków i ogromnych ośrodków miejskich bez wychodzenia z domu – dzięki pomocy sieci www. Oprócz tego firmy na terenie całego kraju (np. w Krakowie czy Poznaniu) mogą skorzystać z koncepcji Street View.

Zainteresuj odbiorców prezentacją firmy w Street View

Innowacyjność aplikacji Street View to niewątpliwie danie szansy internautom z całego świata oglądania nieznanych narodowości oraz zabytków. Wystarczy wstawić w mapy Google precyzyjny adres, a ujrzymy szerokokątne zdjęcia danego miasta lub aglomeracji. Przypomina to trochę, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, mogąc udać się w każdym kierunku. Firma lub jednostka publiczna może korzystać ze Street View prezentując osobom zainteresowanym rzeczywiste obrazy swojego wnętrza. Spełnia to niebagatelną rolę w szczególności w przypadku firm handlowych. Street View to doskonały bodziec przyciągający wielu odbiorców.

Firma w Street View to nowe perspektywy dla biznesu

Warto też zaznaczyć, że internauci szperając po sieci w poszukiwaniu danych o lokalnych restauracjach, salonach kosmetycznych czy instytucjach publicznych, często korzystają z usługi Google Maps, która jest sprzężona ze Street View. Aplikacje te są oczywiście dostępne także w wersji mobilnej. Trzeba jednak pamiętać o przygotowaniu profesjonalnych zdjęć, zamieszczonych w tej witrynie wirtualnej, bo to sprawia, że odbiorcy zainteresują się naszą firmą w Street View. Zwerbujmy więc profesjonalnego fotografa, jeśli mamy chęć skorzystać z tej usługi.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: