Usługi 

Uszkodziłeś swojego iPhone’a? Przynieś go do serwisu iPhone w Warszawie

Złóż wizytę w serwisie Apple w Warszawie - tu skorzystasz z doświadczenia specjalistów.

Komputery, telefony i tablety stały się nierozerwalnym elementem naszego życia zawodowego, jak i prywatnego, toteż kupując te akcesoria najczęściej staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką sławą szczycą się od wielu lat urządzenia marki Apple, które mimo swojej bardzo dużej ceny w zestawieniu z produktami konkurencyjnych firm, co roku zyskują sobie setki tysięcy kolejnych nabywców. Lecz nawet telefon najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu czy też przestać należycie działać na skutek intensywnego używania. Co nie świadczy o tym, że natychmiast trzeba wymienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Potrzebujesz wymienić baterię? Dostarcz urządzenie do Serwisu Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple wie z pierwszej ręki, iż sprzęt ten pracują sprawnie latami, jakkolwiek nawet one nie oprą się zniszczeniom wynikłym z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z upływem czasu nie trzyma pojemności, wymianę szybki tylnej albo przedniej, zbitych na skutek upuszczenia urządzenia ze sporej wysokości, a także wymianę innych delikatnych podzespołów jak niedziałający przycisk głośności bądź uszkodzone gniazdo ładowarki. Nasi eksperci pomogą też w przypadku zamoczenia telefonu iPhone czy konieczności odzyskania z niego straconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa smartfonów starszej i nowszej generacji

Póki iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez przeszkód wykonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Przeszkody pojawiają się po okresie gwarancyjnym, ponieważ eliminacja nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość wysokie wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze całej Polski, z reguły w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkuletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią dokonać naprawę smartfonów tej marki starej i nowej generacji, wyprodukowanych w okresie ostatnich 10 lat, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w okolicy miejsca zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple więc nie możesz przynieść smartfona do punktu samemu, szukaj ekspertów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555

Zobacz także: