catering na dowózUsługi 

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Kiedy planujesz ważne wydarzenie prywatne czy firmowe, na które spraszasz znaczną ilość gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując szybkie przekąski oraz soki w supermarkecie – ważne imprezy w większości wypadków potrzebują właściwej oprawy również w obszarze posiłków. Wszak nie powinno się położyć na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasteczek oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering dla firm lub okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Firmy oferujące usługi cateringowe zazwyczaj świadczą parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, komunie albo chrzty, catering firmowy oraz catering świąteczny, a więc przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są dobrze dobrane do wymogów poszczególnych eventów, przez co często różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz wykazem posiłków proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą jasno przedstawić własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie uzyskane w tej branży powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich zaproszonych gości.

Catering – doskonałe potrawy i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przygotowanie potraw nawet dla niewielkiej ilości gości może być znacznym problemem, zwłaszcza wtedy, gdy musimy zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na skoordynowanie innych ważnych elementów wydarzenia. Jest to także sposobność uraczenia uczestników wyśmienitymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaakcentować, iż istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale też ich kompozycja. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: