Usługi 

Tłumaczenia specjalistyczne – medyczne, naukowe, techniczne

Tłumaczenia specjalistyczne to typ translacji, wymagających nie tylko perfekcyjnej znajomości języka obcego, ale także biegłości w posługiwaniu się nomenklaturą danej branży. Jesteś zainteresowany tłumaczeniami medycznymi, naukowymi lub technicznymi? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę wybierając tłumacza.

Tłumaczenia specjalistyczne – zakres tematów

Tłumaczenia specjalistyczne dotyczą wielu dyscyplin nauki i wymagają od translatora wieloletniego doświadczenia, przygotowania merytorycznego, jak również znajomości fachowego słownictwa. Zwykle przekładów dokonują eksperci posiadający praktyczną wiedzę w danej dziedzinie – inżynierowie, osoby po studiach prawniczych czy medycznych, itp. W głównej mierze tłumaczone są teksty i dokumenty ubezpieczeniowe, techniczne, medyczne, prawniczo-sądowe, ekonomiczne, naukowe, marketingowe, informatyczne, prace licencjackie i magisterskie, dokumenty samochodowe, instrukcje obsługi , CV i listy motywacyjne, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i cały czas się powiększa.

Gdzie zlecić tłumaczenia naukowe w Poznaniu

Szukasz doświadczonego biura, które przełoży na język polski instrukcję obsługi, wykona przekład literacki bądź przetłumaczy tekst naukowy? Biuro Junique współpracuje ze ekspertami z wielu dziedzin, oferuje przekłady w ponad stu językach, a także realizuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma obcymi językami. Zlecenia można przesyłać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a korekta dokonywana przez native speakerów gwarantuje, że przekład jest doskonały. Cena za wykonanie usługi jest uzależniona od języka, branży oraz poziomu skomplikowania tekstu.

Zobacz także: