Usługi 

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ zamówisz catering biurowy.

Szkolenie, ważne negocjacje biznesowe lub konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu ma pojawić się wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom konferencji przekąski oraz napoje

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie ubrania i dłoni. Usługa cateringu firmowego obejmuje też udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element szkoleń biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to też sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznej grupie kwestii poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc zakupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie uczestników.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: