Marketing, promocja, reklama Usługi 

Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Więcej w temacie wnętrz firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepszy sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla większości osób okazja do zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest nadzwyczaj ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i czy opłaca się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W takim modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do ogólnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można również zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hostelu czy siedziby przedsiębiorstwa, możemy przejść za jednym kliknięciem do dowolnego pomieszczenia, a potem przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać klientom dany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do zaprezentowania restauracji, warsztatu albo hostelu, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, żeby ewentualni klienci byli w stanie wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których warto przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma czy dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klientado skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u zawodowego fotografa.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Zobacz także: