Usługi 

Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Sala na przyjęcie weselne Kraków - zobacz korzystną ofertę.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zechcą wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten niepowtarzalny dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności należy wziąć pod uwagę?

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się duża baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli przystrojenie sali, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i wybranie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na ponad stu zaproszonych

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić 130 osób. Imprezę można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż jakieś pół godziny.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Zobacz także: