Marketing, promocja, reklama Strony internetowe w sieci Usługi 

Projektowanie stron internetowych – co z nim zyskasz?

Dowiedz się więcej o projektowaniu stron www Kraków

Funkcjonalność witryn www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony internetowe należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach internautów – jeżeli nawigacja na serwisie będzie dla nich źródłem trudności, szybko wejdą na drugą witrynę i wybiorą usługi innej firmy. Aby zatem strona przyniosła nam oczekiwane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie stworzona strona? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną zasadą, którą powinniśmy sugerować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części portalu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i nakłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Istotna jest również to, by najważniejsze elementy witryny umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od lat obowiązujących w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie skutecznej witryny internetowej nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, iż witryna będzie przynosić korzyści, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Zobacz także: