opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów KrakówUsługi 

Profesjonalne czyszczenie grobów

Oblicze grobów naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby położone są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, które należy opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Zobacz także: