Marketing, promocja, reklama Strony internetowe w sieci Usługi 

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Jeżeli chcesz zamówić pozycjonowanie stron internetowych Kraków, kliknij tutaj.

Wszechobecność internetu oraz prostota użycia go do wyszperania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, funkcjonujących jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie lub w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “sklep z oponami kraków”, “cukiernia kraków” lub “masażysta kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron www od blisko 15 lat. Przez ten okres na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, a także poprawę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Zobacz także: