Spedycja i transport Usługi 

Planujesz lot? Zarezerwuj transfer na lotnisko

Po długim locie w końcu docieramy. Zrobiło się już ciemno, a przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Kurs komunikacją miejską również nie będzie trafionym rozwiązaniem. Po pierwsze, nie kursują już regularnie, po drugie – wieziemy drogie walizki. By takich problemów uniknąć, podróż biznesową powinniśmy zaplanować wcześniej i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, że obecnie nie jest to trudne. W miastach z głównymi portami lotniczymi funkcjonują wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko i na konferencję. Co istotne, ich specyfika na pewno spełni potrzeby szczególnie wymagających pasażerów. Czym zatem różni się od zwykłego transportu? Czemu opłaca się postawić na tę opcję?

Plusy transferu na lotnisko

Większość klientów z pewnością usatysfakcjonuje to, iż przedsiębiorstwa świadczące transfer z lotniska w Krakowie oraz innych dużych miejscowościach dysponują flotą złożoną tylko z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego taxi, klienci mają szansę zamówić przewóz swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz zabierze klienta z terminalu oraz dostarczy pod określony adres. Powinniśmy też dodać, że transfer na lotnisko i do hotelu obejmuje większe trasy – klienci mają szansę zamówić trasę do innego miasta, a także województwa.

Transfer na lotnisko – jak dużo wydasz?

Z uwagi na jego różne zalety oraz oferowane wysokie standardy podróży zrozumiałe jest, taki transfer na lotnisko jest trochę droższy od zwykłej taksówki. Jeżeli natomiast będziemy pamiętać o tym, iż korzystając z tej formy możemy dotrzeć do oddalonych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się duże. Przejazd w granicach Krakowa to koszt rzędu 70 PLN. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną też zwiedzić południe Polski, mogą odbyć kursów do okolicznych miast – między innymi Wieliczki.

Zobacz także: