Usługi 

Petsitting – profesjonalna opieka nad zwierzętami

Hotel dla zwierząt to znakomita alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wakacje i nie możesz wziąć ze sobą psa? Profesjonalny petsitter kompleksowo zadba o Twojego psa! Jakie usługi oferuje pet hotel?

Petsitterw Warszawie – indywidualna opieka nad zwierzęciem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje komfortowymi, klimatyzowanymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy pies jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – szeroki oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na wszelkie potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich lasach, gdzie mają możliwość bawić się na łonie przyrody. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa psycholog zwierzęcy – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Karma jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Hotel zapewnia też opiekę weterynarza.

Zobacz także: