Spedycja i transport Usługi 

Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Pod tym adresem uzyskasz więcej informacji o ofercie parkingu Balice.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: