Usługi 

Konsultant ślubny – nieoceniona pomoc w przygotowaniu ślubu

Szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z konsultantami ślubnymi Kraków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to najważniejszy dzień w życiu kochającej się pary. Decyzja o przejściu przez życie razem wiąże się najczęściej z koniecznością organizacji wesela. Młode pary chcą, by w kluczowym dniu wszystko zostało odbyło się perfekcyjnie. By tak właśnie się stało, warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

Konsultant ślubny – jakie powierzyć mu obowiązki?

Rolą konsultanta ślubnego jest dopilnowanie kwestii związanych zarówno z samą ceremonią ślubną, jak i przyjęciem weselnym. Konsultant ślubny zatroszczy się o znalezienie dobrego fotografa i ekipy, która podczas ślubu oraz wesela nagra z niego film. To jemu zleca się także wyszukanie kwiaciarni, która wykona ślubne bukiety, jak również przystroi kościół i salę weselną. Nierzadko pomoże on także wyszukać DJ-a bądź zespół, który zatroszczy się o muzykę na weselu. Niewątpliwą zaletą skorzystania z usług świadczonych przez konsultanta ślubnego jest pozbycie się ogromnej liczby obowiązków. Narzeczeni mogą w takiej sytuacji całkowicie skupić się na przygotowaniu do uroczystości. Nie muszą oni poświęcać swojego czasu na poszukiwanie sali, zespołu czy kwiaciarni. Ze wsparciem konsultanta ślubnego dzień ślubu oraz wesela może stać się przeżyciem wyjątkowym, a równocześnie zupełnie pozbawionym zbędnego napięcia. Nie trzeba martwić się czy wszystko odbędzie się tak, jak powinno, ponieważ czuwa nad tym fachowiec.

Konsultant ślubny – jak go wyszukać?

Obecnie mnóstwo osób stawia na świadczenie pomocy z obszaru organizacji przyjęć weselnych, więc wyszukać konsultanta ślubnego jest bardzo łatwo – trzeba tylko skorzystać z globalnej sieci. Ogromna część osób, które zajmują się organizacją przyjęć weselnych ma swoje strony www, na których można się zapoznać z listą oferowanych usług i przykładowymi ich realizacjami. Tym samym można się zorientować, czego oczekiwać i jaki styl prezentuje konsultant. Solidny konsultant ślubny w każdym przypadku bierze pod uwagę oczekiwania oraz preferencje swoich klientów, a jednocześnie nie obawia się doradzania. Tylko wówczas wesele będzie przygotowane po mistrzowsku.

Dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]

Zobacz także: