architekt wnętrz Kraków, projekty mieszkań KrakówBudownictwo Usługi 

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Zobacz także: