Marketing, promocja, reklama Strony internetowe w sieci Usługi 

Kilka słów o pozycjonowaniu

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow

Pozycjonowanie to rozmaite czynności dążących do poprawienia obecności stron w bezpłatnych (a więc w organicznych wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w SERPach, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie prowadzi do zwiększenia liczby transakcji firmy. Innym atutem tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności brandu, usługi lub produktu.

Algorytm Google ocenia każdą stronę internetową na podstawie prawie 200 różnych wskaźników. Efekt tej diagnozy wpływa na to, na którym miejscu strona bądź jej podstrona pokaże się internaucie w wynikach wyszukiwania na konkretną frazę. Za istotne czynniki rankingowe zawodowcy do spraw SEO uważają m.in. responsywność, linkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne), a także jakość contentu.

Wyszukując w wyszukiwarce Google jakąś frazę, internauta dostaje listę stron, które algorytm ocenił jako najdokładniej odpowiadające na wpisane zapytanie. Jakie adresy wyświetlają się w SERP wyżej niż pozostałe? Przeważnie te, których zawartość jest unikalna oraz starannie nasycona trafnymi słowami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także prędkość wczytywania się witryny (zarówno w wersji na komputer, jak i mobile), prawidłowo zoptymalizowany kod HTML, a także jakość portali internetowych zamieszczających linki do naszej strony.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – zleć to specjalistom z firmy SEO

Algorytm Google systematycznie jest poprawiany, z tej przyczyny zaleca się przekazać optymalizację i pozycjonowanie sklepów oraz stron www fachowcom. Słusznym wyborem jest firma SEO posiadająca kilkuletnią praktykę w takich działaniach. W takich firmach zatrudnionych jest wielu ekspertów nie tylko od SEO, lecz także social mediów czy kodowania. Powierzając pozycjonowanie strony podmiotowi zewnętrznemu zaoszczędzone środki i czas można przeznaczyć na inne działania, które dodatkowo podniosą przychód firmy.

Do kogo adresowana jest oferta pozycjonowania stron i sklepów internetowych?

Pozycjonowanie to przede wszystkim oferta skierowana do administratorów stron, które służą do demonstracji i sprzedaży wyrobów lub usług przedsiębiorstwa. Prowadząc dowolny biznes nieroztropnie jest obecnie nie założyć strony firmowej lub ją uruchomić, jednak zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznes to ciągła rywalizacja o pozyskanie kolejnych klientów. Według badań blisko 97% klientów szuka w sieci opinii o lokalnych usługach, co wyraźnie wskazuje do jak rozległej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu strony lub sklepu w Top3 wyników wyszukiwania niesłychanie zwiększa prawdopodobieństwo, iż internauta zdecyduje się na naszą ofertę.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Zobacz także: