Budownictwo Usługi 

Jakie usługi świadczy architekt?

Chcesz skorzystać z oferty biura projektów Kraków? Koniecznie zajrzyj na joannaklusak.com

Pracownia architektoniczna oferuje szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do firm czy instytucji. Architekt może opracować pełny projekt obiektu, a później czynnie nadzorować postęp prac, zaplanować odbudowę domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię oryginalne, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a równocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje obejmują m.in. biura, pensjonaty, żłobki czy budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może także przygotować plan praktycznych i obszernych garderób, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Zobacz także: