Podróże Usługi 

Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z niewielkiej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przeistoczyło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Dowiedz się, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie urlopu w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz przyjechać na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują podróżnym maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, a także deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.

Zobacz także: