Meble Usługi 

Gdzie najczęściej wykorzystuje się meble ze stali nierdzewnej?

W salonach kosmetycznych czy też gabinetach medycznych, w kuchniach, i fabrykach produkujących artykuły spożywcze niezmiernie ważne jest zachowanie maksymalnej czystości. To wymusza nie tylko przestrzegania restrykcyjnych procedur i użycia preparatów odkażających, ale także właściwego wyposażenia. Przybory oraz meble użytkowane w takich punktach nie powinny pochłaniać zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna gwarantować natychmiastowe i dokładne mycie oraz odkażanie. Zatem w miejscach, gdzie priorytetem jest czystość, idealnie sprawdzają się meble ze stali nierdzewnej.

Meble ze stali nierdzewnej – stojaki, stoły, zmywaki

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często używane w przetwórstwie spożywczym, piekarnictwie oraz gastronomii. W zapleczach kuchennych restauracji czy stołówek używa się m.in. regały do przechowywania produktów, blaty i stoły. Poza nimi warto napomknąć o zmywakach i okapach, jak również różnego rodzaju stojakach, które mogą być zastosowane do wyrastania wypieków. Optymalne wykorzystanie pomieszczenia ułatwiają meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – uda się z ich wykorzystaniem urządzić wygodną kuchnię także na stosunkowo małej powierzchni.

Meble ze stali nierdzewnej dla sektora medycznego

Planując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia też wymogi gabinetów medycznych i salonów kosmetycznych. Tu specjalne znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne składowanie przyrządów oraz środków wykorzystywanych podczas zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymogi stawiane w stosunku do wyposażenia wykorzystywanego w gabinetach medycznych – pozwalają na zachowanie jałowości otoczenia, są mocne i schludne.

Zobacz także: