Usługi 

Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Okres przed Wielkanocą to czas m.in. pomieszczeń gospodarczych, garaży i strychów. Chcesz zadbać o porządek w swoim domu? Zobacz, kiedy opłaca się zlecić profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – to nie takie proste!

Oczyszczenie zagraconej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zapełniające pomieszczenie sprzęty, niedziałającą elektronikę czy zepsute przetwory, ale też zatroszczyć się o wywiezienie wszystkiego do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do odpadów komunalnych jest karalne i niebezpieczne dla otoczenia. Mieszkańcy większych miejscowości jak np. Kraków nie muszą na własną rękę porządkować domowych strychów i piwnic – działają tam przedsiębiorstwa oferujące profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań. Usługa jest kierowana do ludzi, którzy nie mają ochoty czy też czasu na pakowanie i segregowanie śmieci – wolą, by zajęli się tym fachmani. Podmioty oferujące sprzątanie mieszkań poradzą sobie z różnymi typami odpadów – meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), jak również odpadami budowlanymi czy gruzem.

W jaki sposób przebiega sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Pracownicy przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań przyjeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Firmy tego typu oferują wszechstronne usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają załadować do nich śmieci, wynieść je z mieszkania lub domu, a następnie przetransportować do miejsca utylizacji. Firmy te posiadają flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego typu odpadów i błyskawicznie radzą sobie z zagraconymi pomieszczeniami. Koszt usługi zależy przeważnie od zakresu zrealizowanych prac.

Zobacz także: