Spedycja i transport Usługi 

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Wszystko o parkingu przy lotnisku Kraków odszukacie na pandaparking.pl.

Możliwość przybycia nawet w bardzo oddalone zakątki naszego globu, szybkość i komfort – to kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kwestie łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, dzięki której nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowany akumulator.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: