Strony internetowe w sieci Usługi 

Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Sklep WooCommerce. Uzyskaj więcej informacji

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Czemu warto utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zdobyły witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać wysokie pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Za sprawą użycia stosownych wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy np. za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji danych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych towarach lub publikować poradniki i omówienia sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Zobacz także: