Usługi 

Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać cenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, wierności partnera czy ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych danych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Z oferty agencji detektywistycznych często korzystają osoby chcące wykazać niewierność małżonka i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez profesjonalne biura detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma także biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.

Zobacz także: