Usługi 

Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Potrzebujesz zamówić catering okolicznościowy? Zajrzyj tu.

Wkrótce nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz świętować je wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to znaczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć ich pysznymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, jednak przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoje święto i pragniesz się na nim bardzo dobrze bawić, a nie służyć za kelnera czy zamknąć się w kuchni. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie menu zleć fachowcom!

Kiedy przywołuje się cateringu gros osób myśli z miejsca o cateringu na wesele czy spotkaniach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie dużej liczbie biesiadników rozpatrywał on możliwość zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych większych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy urządzić imprezę w swoim ogrodzie bądź domu, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy jest ofertą skrojoną na dowolną rodzinną okazję (i nie tylko!). Wprawni szefowie kuchni bez trudu opracują jadłospis harmonizujące z charakterem wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na komunię, na urodziny bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę studniówek, półmetków oraz komersów. Wypatrując firmy oferującej tę usługę radzimy wybrać taką, która będzie w stanie dostosować menu do wizji i – co ważne –portfela klienta oraz kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi oferując pomoc w dekoracji i rozstawieniu stołów czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: