Usługi 

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Jeśli potrzebujesz zamówić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, wejdź na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie bądź wesela, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na które zaprasza się nieraz nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować menu, a później naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz wykwalifikowanych szefów kuchni i kelnerów

Urządzanie przyjęcia weselnego to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na wybór dekoracji sali, ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność zamówienia stosownej ilości trunków i zakąsek podawanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, iż stoliki będą wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyśmienite i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, lecz też i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół mają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków pasujących do estetyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość sam przygotować menu z zaproponowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe propozycje i często na życzenie klienta zgadzają się przygotować indywidualne kompozycje dań.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Zobacz także: