Usługi finansowe 

Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością przechodziłeś trudniejsze momenty pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy zwlekają z opłaceniem faktury bądź niespodziewane wydatki na rozwój firmy – takich sytuacji może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Istnieje wiele metod na wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy wyborze właściwego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do wdrożonego modelu biznesowego. Przykładowo, jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie KPiR lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która akceptuje powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicieli firm otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby dołączyć do grona zadowolonych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się z rzetelnym doradcą kredytowym, który zna wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił znaleźć tę najkorzystniejszą. Będzie on pomocny także w sytuacji, gdy chcesz uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm z krótkim stażem

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne nawet dla firm, które dopiero co założone! Tutaj jednak znowu konieczna będzie rozmowa z doradcą, który przedstawi propozycje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po zarejestrowaniu przedsiębiorstwa.

Zobacz także: