Usługi finansowe 

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Dowiedz się więcej o automatycznej księgowości.

Właściciele firm cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym doskonale zda egzamin w uczelniach językowych albo prywatnych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Zobacz także: