Edukacja Tematyka żywnościowa 

Gotowanie pod okiem mistrza kuchni – o warsztatach kulinarnych

Warsztat kulinarny Kraków - sprawdź pełną ofertę.

Uczestnictwo w kursie kulinarnym to świetny sposób na pozyskanie nowych umiejętności – przyswojenie sobie odpowiednich technik produkcyjnych oraz tajników różnych przepisów lub po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest oferta? Czy warto zapisać się na kurs kulinarny?

Warsztat kulinarny – poznaj arkana sztuki kulinarnej

Zdolności gotowania nie zdobywa się szybko – mistrz kulinarny potrzebuje czasu, żeby zaznajomić z zawiłymi recepturami i doskonalić swoje kwalifikacje. Jeśli pragniesz pójść w ślady najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i ucz się od wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy opanowali tajemnice technik gotowania, a teraz przekazują je mniej doświadczonym kursantom. Propozycja adresowana jest do różnorodnych grup zainteresowanych – zarówno do osób, które dążą do tego, by poszerzać posiadane już umiejętności, ja i do pasjonatów, którzy zaledwie zaczęli swoją przygodę z gotowaniem. Warsztaty kulinarne dają duże spektrum tematyczne – można uczestniczyć w szkoleniu z kuchni fit, uczyć się przygotowywać doskonałe steki wołowe, doskonalić receptury deserów, tortów i innych słodkich produktów, jak również poznać dania vege.

Doskonal swój warsztat kulinarny!

Jak przebiegają zajęcia? Warsztaty kulinarne są dwuczęściowe – prowadzone jest szkolenie praktyczne i teoretyczne. Panel teoretyczny służy opisaniu podstaw, a część praktyczna jest całkowicie poświęcony nauce przyrządzenia wybranych specjałów. Kursanci wszystkie dania przyrządzają osobiście, uczą się także sztuki ozdabiania potraw na talerzu, a nad wszystkim czuwają szefowie kuchni. Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności kulinarne i podawać swoim znajomym zachwycające potrawy? Jeśli interesują Cię warsztaty kulinarne przeprowadzone z naciskiem na praktykę, skorzystaj z kursów oferowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy mają wieloletnią praktykę zawodową.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Zobacz także: