Edukacja Rozrywka 

Nauka malowania akwarelami – kurs pod okiem instruktora

Nauka malowania akwarelami - ta niebywała oferta Cię usatysfakcjonuje.

Malowanie farbami akwarelowymi jest popularną formą twórczego wyrażania siebie i nie ma potrzeby być w tym znakomitym, aby czuć z tego uciechę na co dzień. Dla wielu osób jest to wszak jedynie hobby lub forma relaksu po trudnym dniu w pracy i nie szukają oni osiągnięcia w tej sferze doskonałości. Jednakże jeśli chcesz poznać wszystkie techniki, zalecamy postawić na kurs akwareli.

Kurs malowania akwarelami – naucz się wykorzystywać to wymagające medium

Akwarele to wbrew pozorom nie są łatwe farby. Rezultat końcowy zdaje się bardzo niepozorny i nietrudny do uzyskania, jednak jest wynikiem kilku czynników, o których młody artysta z rzadka ma pojęcie. Znaczny udział w samym toku malowania ma także koincydencja – akwarele to farby, nad którymi trudno jest zapanować i nawet twórcy od lat biegli w tej technice nigdy nie są pewni tego, że obraz zawsze będzie dokładnie taka, jak zaplanowali. Kurs akwareli to perfekcyjne miejsce, żeby zacząć swoja drogę z tą techniką malarstwa oraz zdobyć potrzebną elementarną wiedzę niezbędną do rozbudzenia w sobie miłości do farb akwarelowych. Wszyscy są tu ciepło widziani, obojętnie, czy mają już jakieś próby z akwarelami, czy to ich pierwszy kontakt z tym rodzajem farb. Prowadzący kurs podczas pierwszych godzin wnikliwie objaśniają cechy akwareli, rozległe spektrum technik ich stosowania oraz typy papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na ostateczny efekt dzieła.

Kurs akwareli – atuty nauki w grupie pasjonatów

W czasie powszechności internetu nie ma przeszkód, żeby wyszukać i obejrzeć filmy instruktażowe, które pokazują jak malować akwarelami. Jednakże nigdy nie będzie to równie rozwijające jak partycypacja w kursie malowania akwarelami pod okiem wprawnego nauczyciela ze szkoły rysunku i malarstwa. W wartościowej szkoleniu z umiejętności artystycznych nieodzowne są podpowiedzi, które uczestnicy kursu otrzymują od dydaktyków podczas pracy. Takie korekty pomagają w szybszym tempie rozwijać umiejętności, a kursant nie musi zastanawiać się, jaki jego błąd przyczynił się do tego, iż jakiś efekt nie dał rezultatów jakich zakładał. Co więcej praca w grupie innych ludzi o analogicznych zainteresowaniach wytwarza komfortową atmosferę wsparcia, które jest niezwykle potrzebne w zachęcaniu do ciągłego doskonalenia warsztatu. Partycypacja w merytorycznej analizie prac pozostałych kursantów, pomaga z kolei we krytycznej ocenie swoich prac już odbyciu kursu.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz także: