Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz srebrną biżuterię

Jest z człowiekiem od wieków i pomimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest pewnego typu dekoracją ciała i umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie i panowie, maluchy oraz dorośli, osoby z różnych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Atuty srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, że jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele lat, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz także: