Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Samochody Dacia – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Dowiedz się więcej o częściach Dacia.

Dacia to koncern motoryzacyjny z Rumunii, który od dnia założenia współpracuje z francuską firmą Renault. Nad Wisłą samochody tego producenta cieszą się sporym zainteresowaniem klientów – są wygodne, przestronne, dostępne w rozsądnych cenach, gwarantują pasażerom bezpieczeństwo, a części Dacia bez problemu znajdziemy w wielu zakładach motoryzacyjnych czy sklepach internetowych i stacjonarnych. Mnóstwo statystyk dotyczących 2018 r. wykazuje, iż najchętniej nabywanym modelem Dacii był Duster – w omawianym okresie kupiono blisko 10 tys. tych aut. Na kolejnej pozycji uplasowała się Dacia Sandero z liczbą blisko 6,5 tysiąca nabytych egzemplarzy. Kupujący często wybierali także model Lodgy.

Elektryka, układ hamulcowy – te części Dacia być może zamienisz

Zgodnie z opinią użytkowników samochodów marki Dacia, zużyciu po kilku latach mogą ulec części takie jak kontrola układu ABS, układ wydechowy, światła, a także elektronika, jakkolwiek jest to naturalne przy codziennej eksploatacji pojazdu. Na szczęście najczęściej ulegające awariom części Dacia można nabyć w bogato wyposażonych sklepach internetowych, w których znajdziemy zarówno elementy nadwozia, układu wydechowego, jak i akcesoria wewnętrzne aut. Dzięki obszernej ofercie sklepów można bez problemu zadbać o każdą, nawet tak małą część naszego pojazdu jak oprawka kluczyka czy żarówki.

Kupuj części zamienne Dacia przez internet

Z jakiego powodu warto zamówić części Dacia przez internet? Przede wszystkim z uwagi na spory wybór elementów eksploatacyjnych, jak również atrakcyjne ceny. Po ofertę sklepów niestacjonarnych na co dzień sięgają nie tylko klienci indywidualni, ale także profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy szukają części dla klientów.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Zobacz także: