Budownictwo Robienie zakupów 

Rodzaje kontenerów budowlanych

Zamów kontenery

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko stosowane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Zobacz także: