Robienie zakupów 

Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, oraz całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Proste w montażu i wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.

Zobacz także: