Robienie zakupów 

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Zamów matę dezynfekcyjną przejazdową

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Zobacz także: