Ochrona zdrowia Robienie zakupów 

Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Jeśli potrzebujesz maseczki z przyłbicą, zobacz tutaj

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie kraje, pod każdym względem zmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek używania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu bądź biura, gdzie na ogół napotykamy większą grupę ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta oraz nos maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała przyłbica ochronna ochrania równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli przykrywa usta oraz nos, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej kluczowymi plusami są komfort, wytrzymałość i niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przejrzystą przysłonę po użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków oraz osób starszych

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maski podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi z całą pewnością uznają za atut również to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: