Hobby i rekreacja Robienie zakupów 

Lonże dla konia – niezbędne w czasie treningu bez jeźdźca

Jeśli szukasz lonży dla konia, odwiedź ten adres.

Lonża dla konia to sprzęt cyklicznie używany w trakcie nauki jazdy konnej i treningów. Jakiego typu lonże dla konia są dostępne w sprzedaży? Z czego są produkowane te akcesoria i gdzie poleca się je kupować?

Typy i wykorzystanie lonży dla konia

Lonża jeździecka to właściwie długa lina, zwykle nieprzekraczająca 5-8 metrów, na której prowadzi się konia podczas lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z utrzymywaniem równowagi w siodle, dosiadaniem, łapaniem strzemion oraz trzymaniem wodzy. Konia prowadzi się po obrysie koła, natomiast lonża służy do kontroli reakcji zwierzęcia. Narzędzie to służy też cyrkowcom oraz zawodnikom woltyżerki do doskonalenia umiejętności i asekuracji przeprowadzanych ewolucji. Lonża przydaje się dodatkowo przy hipoterapii. Lonżę dla konia wykorzystuje się także podczas ćwiczeń bez jeźdźca – w takim przypadku jest wykorzystywana do treningu młodych zwierząt oraz zagwarantowania im adekwatnej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć akcesoria uznanych marek?

Obfity wachlarz akcesoriów jeździeckich można znaleźć w dobrze wyposażonych sklepach online oferujących profesjonalny sprzęt w dobrych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie od znanych wytwórców – takich jak Waldhausen, Kerbl czy Imperial Riding. Szukasz lonży jeździeckiej w brązowym, czerwonymlub niebieskim kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade daje szeroki asortyment artykułów, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych dżokejów. W ofercie obecne są artykuły wytworzone między innymi z nylonu. Lonże wyposażone są w obrotowy zaczep, a miękkie tworzywo jest miłe w dotyku.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Zobacz także: