Robienie zakupów Uroda 

Kosmetyki naturalne – charakterystyka

Zobacz, gdzie nabyć kosmetyki naturalne, wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/62-naturalne-kosmetyki

W ostatnim czasie nastąpiła moda na produkty ekologiczne i naturalne. Chcemy, by nasze kosmetyki nie tylko pięknie pachniały i były skuteczne, ale także aby zawierały łagodne dla ustroju składniki.

Zalety kosmetyków naturalnych

Produkty, które powstały na bazie czystych ekologicznie roślin, zdobywają coraz większą popularność. rezygnujemy składników chemicznych i syntetycznych, szukając równowagi dla naszych wyczerpanych zanieczyszczeniami środowiska włosów i skóry. Kosmetyki ekologiczne rzadko uczulają, nie mają sztucznego, duszącego zapachu oraz cechują się doskonałą wchłanialnością. Zazwyczaj pakowane w opakowania przyjazne środowisku, a więc pomagają nam chronić Ziemię.

Jaki jest skład kosmetyków ekologicznych?

Do produkcji kosmetyków ekologicznych wykorzystuje się naturalne olejki (np. migdałowy, macadamia czy arganowy, ale też mniej spotykane oleje z mandaryki czy rokitnika), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. hibiskus, lawenda). W przeciwieństwie do kosmetyków produkowanych fabrycznie, szczególną uwagę przykłada się do pochodzenia składników oraz idealnej harmonii między niezbędnymi elementami mającymi wpływ na zachowanie świeżości a użyciem jak największej ilości naturalnych składników.

Jakie naturalne kosmetyki można nabyć w Polsce?

Największym asortymentem szczycą się świetnie zaopatrzone sklepy online. Zakupimy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – kremy naturalne, balsamy nawilżające, oczyszczające peelingi, łagodne olejki do kąpieli. Nie może również zabraknąć produktów wzmacniających włosy, takich jak szampony, naturalne maski do włosów, odżywki oraz inne kosmetyki ukierunkowane na pielęgnację loków.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Zobacz także: