Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Idealnym dodatkiem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby świetnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące znakomite właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich wygląd wspaniale imituje drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako detal biżuteryjny. Produkowane są również kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można uzyskać poniższe zabarwienia: błękitny, bordowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć wyśnioną i modną biżuterię. Klientki często zamawiają proste kolczyki, ale także te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.

Zobacz także: