Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Kliknij tutaj po więcej szczegółów o kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich zrobienia kruszec, projekt i szlachetne kamienie, ale również rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy różne rodzaje mocowań – między innymi długie bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które cenią prostotę i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne imprezy, a także te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem okażą się na pewno srebrne kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty i nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych strojów. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie korzystnie, jak naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz także: