Robienie zakupów 

Jeździsz na motorze? Poznaj przydatne akcesoria motocyklowe

Akcesoria motocyklowe zamówisz na https://www.legato-motocykle.pl/pol_m_Akcesoria-motocyklowe-151.html.

Podróż jednośladem to przyjemność sama w sobie. Istnieją metody na to, by jazda na na motorze przynosiła o wiele więcej frajdy, a w tym samym czasie była bezpieczna oraz wygodniejsza. Sprawią to dodatkowe akcesoria, w które każdy kierowca powinien wyposażyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest spory i znajdą się tu zarówno produkty, w których najważniejsza jest ergonomiczność, jak i dodatki, które wpływają na wygląd motocykla. Omówmy te najciekawsze i niezmiernie użyteczne.

Akcesoria motocyklowe – owiewki niezbędne dla kierowców kochających szybką jazdę

Im większą osiągamy prędkość, tym większy oraz mocniejszy strumień powietrza kieruje się w stronę sylwetki motocyklisty. Łączy się to wieloma uciążliwościami. Mocny podmuch wiatru sprawia, że intensywniej odczuwamy zimno. Rozpędzone powietrze podnosi również poziom hałasu otaczający kierowcę i powoduje, iż na szybce kasku rozbijają się owady, co zauważalnie zmniejsza widoczność. Można jednak nie dopuścić do podobnych przypadków instalując owiewkę, która skieruje pęd powietrza w górę.

Przydatne akcesoria motocyklowe – dodatkowy uchwyt dla pasażera oraz crash pady

Crash pady i tank pady

Jazda na motorze niestety jest nierozłącznie związana z groźbą wypadku. Spokojny i ostrożny styl jazdy zdecydowanie zmniejsza to ryzyko, jakkolwiek go całkiem nie usuwa. Pomijając ochronę samego kierowcy, powinno się zatroszczyć się również o osłonę pojazdu. Tutaj pomogą tank pady i crash pady, czyli drobne elementy, które można mocować na różnych elementach jednośladu (m.in. na zbiorniku paliwa czy do przedniej i tylnej osi). Zbierają one znaczną część energii w czasie upadku, a równocześnie chronią powierzchnię lakieru przed ewentualnym zarysowaniem.

Przydatny uchwyt dla pasażera

Kierowcy chętnie podwożący pasażerów powinni zadbać o ich komfort oraz bezpieczeństwo. W takim wypadku niezbędny okaże się specjalny uchwyt dla pasażera zapewniający mu większą stabilność niż tylne rączki.

Dane kontaktowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: