Robienie zakupów Technologie 

Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Dowiedz się więcej o drukarki 3D sprzedaż.

Jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, SLS, SLA, FDM oraz PolyJet.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym też tworzywa specjalistyczne, m.in.: Nylon 12 CF, Antero 800 NA oraz inne (inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do profesjonalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów przeróżnych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). CadXpert działa jako sklep online, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować ze znawcami możliwości techniczne dowolnego urządzenia z oferty sklepu, swoje projekty lub są po prostu zaintrygowani procesem druku przestrzennego, mogą odwiedzić małopolski showroom. CadXpert zapewnia też kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), pomoc merytoryczne i techniczne czy szkolenie w obsłudze zakupionych urządzeń.

Drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Nawet mała albo średniej wielkości firma może kupić profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w obrębie sektorów, takich jak stomatologia, medycyna, motoryzacja oraz odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne koncerny. Współcześnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały również mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Sprzęt do druku przestrzennego są nieustannie ulepszane i rozwijane, z miesiąca na miesiąc obniża się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć należy obniżenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Zobacz także: