Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Szukasz części Renault Kraków? Powinieneś odwiedzić ten adres

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Zobacz także: