Hobby i rekreacja Robienie zakupów 

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Dowiedz się, gdzie zamówić spodnie bryczesy, wejdź na horse-trade.pl

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, ogromnych pokładów cierpliwości i wielu wyrzeczeń, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje też uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny podczas jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Zobacz także: